توانش در یک نگاه

شركت توانش، فعاليت خود را از تير ماه سال 1381 آغاز كرد. اين شركت، در ابتدا براي ارايه‌ي خدمات فروش و نصب و راه‌اندازي شبكه‌هاي كامپيوتري راه‌اندازي شد و با گذشت زمان و انباشته شدن اندوخته‌هاي علمي و تخصصي به سرمايه‌هاي اين شركت، خدماتي از قبيل ارايه‌ي مشاوره و راهكار به سازمان‌ها، ارايه‌ي راهكارهاي امنيت شبكه، عيب‌يابي و تعمير تجهيزات شبكه‌اي مخابراتي و پشتيباني همه جانبه از خدمات به سبد محصولات و خدمات شركت توانش افزوده گرديد.

پشتوانه‌ي فني و مالي، استفاده از نيروهاي با تجربه‌ي آگاه از شريط و نيازهاي بازار، بهره‌مندي از كادر تخصصي فني كه به عنوان يكي از پشتيبانان اصلي خدمات اين شركت به شمار مي‌آمدند، عرضه‌ي خدمات و محصولاتي كه در ميان ديگر همكاران توانش بدون رقيب و جديد شناخته مي‌شد و تلاش در راه ارايه‌ي خدماتي كه مشتريان را از برطرف شدن نياز خود مطمئن مي‌ساخت، به زودي جايگاه مناسبي براي توانش در بازار شبكه‌هاي كامپيوتري به وجود آورد و ديري نپاييد كه اين شركت راه پرتلاش خود را با گام‌هايي استوارتر براي رسيدن به هدف نخستين خود؛ يعني قرار گرفتن در صدر شركت‌هاي فعال در زمينه‌ي شبكه و ارايه‌ي سبد كاملي از خدمات مرتبط با شبكه‌هاي كامپيوتري به مشتريان پيمود. اين راه پرفراز و نشيب هر بار با در پيش گرفتن تدبيري تازه براي پاسخ‌گويي به نيازهاي جديد مشتريان هموار و آماده‌ي عبور شده است. به گونه‌اي كه هم اينك مشتريان توانش، اين شركت را به كيفيت بالاي خدمات شناسايي و مهندسي نياز مشتريان، خدمات پس از فروش موثر و مشاوره‌هاي صادقانه و كارساز مي‌شناسند

اين شركت با رقابتي سالم و اصولي با شركت‌هاي همكار و با تكيه بر دانش و تخصص منطبق بر استانداردهاي روز جهان موفق شد پله‌هاي پيشرفت را به سرعت پشت سر بگذارد و با سرمايه‌گذاري‌هاي مالي و علمي مناسب، برخورداري از دانش و فناوري روز، شناخت صحيح از محصولات و نياز مشتريان و متناسب سازي خدمات براساس اين نيازها، رنگ تازه‌اي به ماهيت فعاليت‌هاي شبكه‌اي در بازارهاي داخلي كشور بخشد. جالب‌تر آن‌كه همين ويژگي‌ها، اندك اندك نگاه مشتريان و شركت‌هاي فعال را به خدمات شبكه‌هاي كامپيوتري تغيير داد و جلوه‌اي ديگر به مجموعه‌ي اين فعاليت‌ها بخشيد.

هم‌اكنون، مي‌توان شركت توانش را ابداع كننده و شناساننده‌ي خدمات نوين در زمينه‌ي شبكه‌هاي كامپيوتري و تجهيزات آن به مشتريان  در ایران  ناميد. از جمله‌ي اين خدمات مي‌توان به پشتيباني‌هاي كم‌نظير پس از فروش خدمات، بنيان نهادن نخستين كارگاه تخصصي عيب‌يابي و تعمير تجهيزات شبكه‌اي و تاسيس انباري غني از تجهيزات شبكه‌اي كه در كوتاه‌ترين زمان به نياز مشتريان پاسخ گويد، اشاره كرد.

توانش با در اختيار داشتن كادر فنی متخصص، فعاليت خود را از سال 1381 با هدف ارائه مشاوره و راهكار، فروش، نصب و راه‌اندازی و پشتيبانی فنی و تخصصی شبكه‌های كامپيوتری WAN، LAN، Wireless، مخابراتی و ماهواره‌ای و تجهيزات آنها آغاز كرده است. گونه‌گونی و تنوع سازمان‌ها و اشخاصی كه از خدمات و محصولات ارائه شده‌ توانش استفاده می كنند و اعتماد شركت‌های بزرگ و سازمان‌های دولتی برای سپردن پروژه‌های عظيم خود به اين شركت، نشان‌گر دست‌يابی سريع‌تر از انتظار توانش به جايگاهی است، که پیش بینی نشده بود. بهره‌گيری از كادر تخصصی، تجربه‌ كارساز مديران شركت، سرمايه‌گذاری مناسب برای ارائه‌ خدماتي هم‌سطح آخرين فناوری های روز دنيا، وجود پشتوانه‌های علمی و فنی و ارائه‌ خدماتی كه تاكنون در ميان شركت‌های همكار بی سابقه بوده است از مهم‌ترين دلايل وقوع اين پيشرفت سريع بوده است.

هم‌اكنون، توانش با بهره‌گيری از سرمايه‌های علمی و فنی كم‌نظير و با در اختيار داشتن نيروی انساني دانش‌آموخته و متخصص به يكي از صدرنشينان عرصه‌ رقابت‌ خدمات شبكه‌ای در كشور بدل شده است و نيروهای با تجربه و متعهد اين شركت در بخش‌های مختلف، مشغول ارائه‌ خدمات به شركت‌ها و سازمان‌های سراسر كشور هستند