توانش در یک نگاه

شركت توانش، فعاليت خود را از تير ماه سال 1381 آغاز كرد. اين شركت، در ابتدا برای ارايه‌ خدمات فروش و نصب و راه‌اندازی شبكه‌های كامپيوتری راه‌اندازی شد و با گذشت زمان و انباشته شدن اندوخته‌های علمی و تخصصی به سرمايه‌های اين شركت، خدماتی از قبيل ارايه‌ مشاوره و راهكار به سازمان‌ها، ارايه‌ راهكارهای امنيت شبكه، عيب‌يابی و تعمير تجهيزات شبكه‌ای مخابراتی و پشتيبانی همه جانبه از خدمات به سبد محصولات و خدمات شركت توانش افزوده گرديد.

پشتوانه‌ فنی و مالی، استفاده از نيروهای با تجربه آگاه از شريط و نيازهای بازار، بهره‌مندی از كادر تخصصی فنی كه به عنوان يكي از پشتيبانان اصلی خدمات اين شركت به شمار می‌آمدند، عرضه‌ خدمات و محصولاتی كه در ميان ديگر همكاران توانش بدون رقيب و جديد شناخته می‌شد و تلاش در راه ارايه‌ خدماتی كه مشتريان را از برطرف شدن نياز خود مطمئن می‌ساخت، به زودی جايگاه مناسبي برای توانش در بازار شبكه‌های كامپيوتری به وجود آورد و ديری نپاييد كه اين شركت راه پرتلاش خود را با گام‌هايی استوارتر برای رسيدن به هدف نخستين خود؛ يعنی قرار گرفتن در صدر شركت‌های فعال در زمينه‌ شبكه و ارايه سبد كاملی از خدمات مرتبط با شبكه‌های كامپيوتری به مشتريان پيمود. اين راه پرفراز و نشيب هر بار با در پيش گرفتن تدبيری تازه برای پاسخ‌گويی به نيازهای جديد مشتريان هموار و آماده‌ عبور شده است. به گونه‌ای كه هم اينك مشتريان توانش، اين شركت را به كيفيت بالای خدمات شناسايی و مهندسی نياز مشتريان، خدمات پس از فروش موثر و مشاوره‌های صادقانه و كارساز می‌شناسند.

اين شركت با رقابتی سالم و اصولی با شركت‌های همكار و با تكيه بر دانش و تخصص منطبق بر استانداردهای روز جهان موفق شد پله‌های پيشرفت را به سرعت پشت سر بگذارد و با سرمايه‌گذاری‌های مالي و علمي مناسب، برخورداری از دانش و فن آوری روز، شناخت صحيح از محصولات و نياز مشتريان و متناسب سازی خدمات براساس اين نيازها، رنگ تازه‌ای به ماهيت فعاليت‌های شبكه‌ای در بازارهای داخلی كشور بخشد. جالب‌تر آن‌كه همين ويژگی ها، اندك اندك نگاه مشتريان و شركت‌های فعال را به خدمات شبكه‌های كامپيوتری تغيير داد و جلوه‌ای ديگر به مجموعه‌ اين فعاليت‌ها بخشيد.

هم‌اكنون، می‌توان شركت توانش را ابداع كننده و شناساننده‌ خدمات نوين در زمينه‌ شبكه‌های كامپيوتری و تجهيزات آن به مشتريان  در ایران  ناميد. از جمله‌ اين خدمات می‌توان به پشتيبانی‌های كم‌نظير پس از فروش خدمات، بنيان نهادن نخستين كارگاه تخصصی عيب‌يابی و تعمير تجهيزات شبكه‌ای و تاسيس انباری غنی از تجهيزات شبكه‌ای كه در كوتاه‌ترين زمان به نياز مشتريان پاسخ گويد، اشاره كرد.

توانش با در اختيار داشتن كادر فنی متخصص، با هدف ارائه مشاوره و راهكار، فروش، نصب و راه‌اندازی و پشتيبانی فنی و تخصصی شبكه‌های كامپيوتری  WAN، LAN، Wireless، مخابراتی و ماهواره‌ای و تجهيزات آنها آغاز كرده است. گونه‌گونی و تنوع سازمان‌ها و اشخاصی كه از خدمات و محصولات ارائه شده‌ توانش استفاده می كنند و اعتماد شركت‌های بزرگ و سازمان‌های دولتی برای سپردن پروژه‌های عظيم خود به اين شركت، نشان‌گر دست‌يابی سريع‌تر از انتظار توانش به جايگاهی است، که پیش بینی نشده بود. بهره‌گيری از كادر تخصصی، تجربه‌ كارساز مديران شركت، سرمايه‌گذاری مناسب برای ارائه‌ خدماتي هم‌سطح آخرين فناوری های روز دنيا، وجود پشتوانه‌های علمی و فنی و ارائه‌ خدماتی كه تاكنون در ميان شركت‌های همكار بی سابقه بوده است از مهم‌ترين دلايل وقوع اين پيشرفت سريع بوده است.

هم‌اكنون، توانش با بهره‌گيری از سرمايه‌های علمی و فنی كم‌نظير و با در اختيار داشتن نيروی انساني دانش‌آموخته و متخصص به يكي از صدرنشينان عرصه‌ رقابت‌ خدمات شبكه‌ای در كشور بدل شده است و نيروهای با تجربه و متعهد اين شركت در بخش‌های مختلف، مشغول ارائه‌ خدمات به شركت‌ها و سازمان‌های سراسر كشور هستند.

error: محتوا محافظت می شود !!