پشتیبانی

افزون بر ويژگي‌های خاص هر يك از محصولات و خدمات توانش، می توان به چند ويژگي درباره‌ كليه‌ محصولات و خدمات اين شركت به صورت زير اشاره كرد:

• حفاظت از سرمايه‌ي شما به عنوان يك مجري قابل اعتماد
شركت توانش به عنوان مجري قابل اعتماد پروژه‌های مشتريان با به كارگيری روش‌های استاندارد و با رعايت اصول حرفه‌ای كار، افزون بر ارايه‌ كيفيتی مطلوب و مناسب در خدمات، موجب مي‌شود سرمايه و دارايی صرف شده براي بهره‌گيری از خدمات شبكه، بالاترين كارايي ممكن را براي مشتريان داشته باشد.

• ارايه‌ دامنه‌ گسترده‌ای از خدمات پس از فروش در سراسر كشور
شركت توانش با بهره‌گيري از تيم فنی و تخصصی كارآمد تلاش كرده است تا خدمات پشتيبانی موثری را به مشتريان خود ارايه كند. گفتني‌ است، توانش براي بالا بردن سطح رضايت مشتريان خود، اين خدمات در هر نقطه از كشور و در هر زمان كه مشتری به آن نياز داشته باشد، ارايه می كند.
ارايه‌ دامنه‌ وسيعی از خدمات پس از فروش شامل عيب‌يابی و تعمير، ارايه‌ ضمانت‌نامه، بر عهده گرفتن مسئوليت تعويض كالای معيوب، برقراری ارتباط مستقیم با شركت‌های توليدكننده‌ محصولات و تجهيزات، همراهی و پاسخ به مشتريان پس از خريد محصول از جمله خدماتی است كه شركت توانش به منظور تكميل زنجيره‌ خدمات خود به مشتريان ارايه می دهد.

• ارايه‌ خدمات بر اساس استانداردهاي روز جهان
يكي از مهم‌ترين ويژگی هاي خدمات شركت توانش، منطبق بودن اين خدمات بر آخرين استانداردهای جهانی است. رعايت استانداردهاي كابل‌كشي ساخت‌يافته يا در اصطلاح Structured Cabling و ارائه تکنولوژی WiMax از جمله‌ اين موارد است. گفتنی است، به كارگيری استانداردهايی كه توسط موسسات استانداردگذار تعريف و تدوين شده است به ميزان قابل توجهي در كيفيت و سرعت خدمات توانش تاثيرگذار بوده است.

• تنوع، تعدد و انعطاف‌پذيري محصولات و خدمات مورد نياز
همكاري تجاري با معتبرترين شركت‌هاي توليدكننده‌ي تجهيزات شبکه جهان اين امكان را براي شركت توانش فراهم آورده است تا به نيازهاي متنوع مشتريان پاسخ گويد. اين تنوع و تعدد سبب شده است تا متناسب با نيازهاي سازمان، خدماتي به مشتريان پيشنهاد شود كه چه از نظر كاربرد و چه از نظر اقتصادي پاسخ‌گوي نياز آنان باشد.

• ارايه محصولات و خدمات در سراسر كشور
ارايه‌ خدمات به گستره‌ وسيعي از مشتريان و پوشش نقاط مختلف كشور، هميشه مورد توجه شركت توانش بوده است. به گونه‌ای كه هم‌اكنون شركت توانش توانسته است خدمات تخصصی شبكه‌های كامپيوتری را حتا در مناطق محروم و همچنين مناطقی كه بندرت مورد توجه تامين‌كنندگان و سازمان‌ها قرار می گيرد، ارايه دهد. حضور دائمی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (عسلويه) به عنوان يكی از بزرگ‌ترين مراكز صنعتی كشور و فراهم آوردن امكانات شبكه و مخابراتی و امنيت اطلاعات براي تعداد زيادی از شركت‌های مستقر در اين محدوده‌ جغرافيايی از بزرگ‌ترين دستاوردهاي شركت توانش است.

• صرفه‌جويی در هزينه‌های سازمان
تنوع محصولات و خدمات و همچنين انعطاف‌پذيری در ارايه‌ خدمات بر اساس خواسته‌ها و نيازهای مشتريان عاملی است كه سبب می شود مشتريان با سپردن پروژه‌هاي خود به شركت توانش، ضمن بهره‌گيری از موثرترين راهكارها، در هزينه‌های سازمان خويش نيز صرفه‌جويی كنند.

• پشتيباني نرم‌افزاري از خدمات و محصولات
شركت توانش با در اختيار داشتن بانك نرم‌افزاري جامع و كامل و همچنین دسترسی مستقیم به سایت های تولیدکنندگان تجهیزات؛ پشتيباني نرم‌افزاری محصولات و خدمات خود را نيز بر عهده داشته باشد و اين خدمات را به طور مداوم در اختيار مشتريان خويش قرار دهد.

افزون بر موارد ياد شده، نوآوري، حركت رو به جلو و تلاش براي جلب رضايت مشتريان از ديگر ويژگي‌های خدمات توانش است كه موجب شذه مشتريان اين شركت از خدمات ارايه‌ شده توسط توانش، خشنودی و رضايت مورد انتظار را داشته باشند.