پشتیبانی

افزون بر ويژگی های خاص هر يك از محصولات و خدمات توانش، می توان به چند ويژگی درباره‌ كليه‌ محصولات و خدمات اين شركت به صورت زير اشاره كرد:

حفاظت از سرمايه‌ شما به عنوان يك مجری قابل اعتماد

شركت توانش به عنوان مجري قابل اعتماد پروژه‌های مشتريان با به كارگيری روش‌های استاندارد و با رعايت اصول حرفه‌ای كار، افزون بر ارايه‌ كيفيتی مطلوب و مناسب در خدمات، موجب می ‌شود سرمايه و دارايی صرف شده برای بهره‌گيری از خدمات شبكه، بالاترين كارايی ممكن را برای مشتريان داشته باشد.

ارايه‌ دامنه‌ گسترده‌ای از خدمات پس از فروش در سراسر كشور

شركت توانش با بهره‌گيری از تيم فنی و تخصصی كارآمد تلاش كرده است تا خدمات پشتيبانی موثری را به مشتريان خود ارايه كند. گفتني‌ است، توانش برای بالا بردن سطح رضايت مشتريان خود، اين خدمات در هر نقطه از كشور و در هر زمان كه مشتری به آن نياز داشته باشد، ارايه می كند.

ارايه‌ دامنه‌ وسيعی از خدمات پس از فروش شامل عيب‌يابی و تعمير، ارايه‌ ضمانت‌نامه، بر عهده گرفتن مسئوليت تعويض كالای معيوب، برقراری ارتباط مستقیم با شركت‌های توليدكننده‌ محصولات و تجهيزات، همراهی و پاسخ به مشتريان پس از خريد محصول از جمله خدماتی است كه شركت توانش به منظور تكميل زنجيره‌ خدمات خود به مشتريان ارايه می دهد.

ارايه‌ خدمات بر اساس استانداردهای روز جهان

يكی از مهم‌ترين ويژگی های خدمات شركت توانش، منطبق بودن اين خدمات بر آخرين استانداردهای جهانی است. رعايت استانداردهای كابل‌كشی ساخت‌يافته يا در اصطلاح Structured Cabling و ارائه تکنولوژی WiMax از جمله‌ اين موارد است. گفتنی است، به كارگيری استانداردهايی كه توسط موسسات استانداردگذار تعريف و تدوين شده است به ميزان قابل توجهی در كيفيت و سرعت خدمات توانش تاثيرگذار بوده است.

تنوع، تعدد و انعطاف‌پذيری محصولات و خدمات مورد نياز

همكاری تجاری با معتبرترين شركت‌های توليدكننده‌ تجهيزات شبکه جهان اين امكان را برای شركت توانش فراهم آورده است تا به نيازهای متنوع مشتريان پاسخ گويد. اين تنوع و تعدد سبب شده است تا متناسب با نيازهای سازمان، خدماتي به مشتريان پيشنهاد شود كه چه از نظر كاربرد و چه از نظر اقتصادی پاسخ‌گوی نياز آنان باشد.

ارايه محصولات و خدمات در سراسر كشور

ارايه‌ خدمات به گستره‌ وسيعی از مشتريان و پوشش نقاط مختلف كشور، هميشه مورد توجه شركت توانش بوده است. به گونه‌ای كه هم‌اكنون شركت توانش توانسته است خدمات تخصصی شبكه‌های كامپيوتری را حتا در مناطق محروم و همچنين مناطقی كه بندرت مورد توجه تامين‌كنندگان و سازمان‌ها قرار می گيرد، ارايه دهد. حضور دائمی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (عسلويه) به عنوان يكی از بزرگ‌ترين مراكز صنعتی كشور و فراهم آوردن امكانات شبكه و مخابراتی و امنيت اطلاعات برای تعداد زيادی از شركت‌های مستقر در اين محدوده‌ جغرافيايی از بزرگ‌ترين دستاوردهاي شركت توانش است.

صرفه‌جويی در هزينه‌های سازمان

تنوع محصولات و خدمات و همچنين انعطاف‌پذيری در ارايه‌ خدمات بر اساس خواسته‌ها و نيازهای مشتريان عاملی است كه سبب می شود مشتريان با سپردن پروژه‌های خود به شركت توانش، ضمن بهره‌گيری از موثرترين راهكارها، در هزينه‌های سازمان خويش نيز صرفه‌جويی كنند.

پشتيبانی نرم‌افزاری از خدمات و محصولات

شركت توانش با در اختيار داشتن بانك نرم‌افزاری جامع و كامل و همچنین دسترسی مستقیم به سایت های تولیدکنندگان تجهیزات؛ پشتيبانی نرم‌افزاری محصولات و خدمات خود را نيز بر عهده داشته باشد و اين خدمات را به طور مداوم در اختيار مشتريان خويش قرار دهد.

افزون بر موارد ياد شده، نوآوری، حركت رو به جلو و تلاش براي جلب رضايت مشتريان از ديگر ويژگی ‌های خدمات توانش است كه موجب شده مشتريان اين شركت از خدمات ارايه‌ شده توسط توانش، خشنودی و رضايت مورد انتظار را داشته باشند.

error: محتوا محافظت می شود !!