درباره ما

توانش با در اختيار داشتن كادر فنی متخصص، فعاليت خود را از سال 1381 با هدف ارايه‌ مشاوره و راهكار، فروش، نصب و راه‌اندازی و پشتيبانی فنی و تخصصی شبكه‌های كامپيوتری WAN ،LAN ،Wireless، مخابراتي و ماهواره‌ای و تجهيزات آنها آغاز كرده است. گونه‌گونی و تنوع سازمان‌ها و اشخاصی كه از خدمات و محصولات ارايه شده‌ توانش استفاده می كنند و اعتماد شركت‌های بزرگ و سازمان‌های دولتی براي سپردن پروژه‌های عظيم خود به اين شركت، نشان‌گر دست‌يابی سريع‌تر از انتظار توانش به جايگاهی است، که پیش بینی نشده بود. بهره‌گيری از كادر تخصصی، تجربه‌ كارساز مديران شركت، سرمايه‌گذاری مناسب برای ارايه‌ خدماتي هم‌سطح آخرين فن آوری های روز دنيا، وجود پشتوانه‌های علمی و فنیي و ارايه‌ خدماتی كه تاكنون در ميان شركت‌های همكار بی سابقه بوده است، از مهم‌ترين دلايل وقوع اين پيشرفت سريع بوده است.

هم‌اكنون، توانش با بهره‌گيری از سرمايه‌های علمی و فنی كم‌نظير و با در اختيار داشتن نيروی انسانی دانش‌آموخته و متخصص به يكي از صدرنشينان عرصه‌ رقابت‌ خدمات شبكه‌ای در كشور بدل شده است و نيروهای با تجربه و متعهد اين شركت در بخش‌های مختلف، مشغول ارايه‌ خدمات به شركت‌ها و سازمان‌های سراسر كشور هستند.

در حال حاضر شرکت توانش فعالیت گسترده ای بر روی تامین اقلام مورد نیاز پروژه FTTH کشوری انجام می دهد که عمده آنها فیبرهای نوری میکرو در سایزهای استاندارد است.

error: محتوا محافظت می شود !!