درباره ما

توانش با در اختيار داشتن كادر فني متخصص، فعاليت خود را از سال 1381 با هدف ارايه‌ي مشاوره و راهكار، فروش، نصب و راه‌اندازي و پشتيباني فني و تخصصي شبكه‌هاي كامپيوتري WAN، LAN، Wireless، مخابراتي و ماهواره‌اي و تجهيزات آنها آغاز كرده است. گونه‌گوني و تنوع سازمان‌ها و اشخاصي كه از خدمات و محصولات ارايه شده‌ي توانش استفاده مي‌كنند و اعتماد شركت‌هاي بزرگ و سازمان‌هاي دولتي براي سپردن پروژه‌هاي عظيم خود به اين شركت، نشان‌گر دست‌يابي سريع‌تر از انتظار توانش به جايگاهي است، که پیش بینی نشده بود. بهره‌گيري از كادر تخصصي، تجربه‌ي كارساز مديران شركت، سرمايه‌گذاري مناسب براي ارايه‌ي خدماتي هم‌سطح آخرين فناوري‌هاي روز دنيا، وجود پشتوانه‌هاي علمي و فني و ارايه‌ي خدماتي كه تا كنون در ميان شركت‌هاي همكار بي‌سابقه بوده است از مهم‌ترين دلايل وقوع اين پيشرفت سريع بوده است.

هم‌اكنون، توانش با بهره‌گيري از سرمايه‌هاي علمي و فني كم‌نظير و با در اختيار داشتن نيروي انساني دانش‌آموخته و متخصص به يكي از صدرنشينان عرصه‌ي رقابت‌ خدمات شبكه‌اي در كشور بدل شده است و نيروهاي با تجربه و متعهد اين شركت در بخش‌هاي مختلف، مشغول ارايه‌ي خدمات به شركت‌ها و سازمان‌هاي سراسر كشور هستند.

در حال حاضر شرکت توانش فعالیت گسترده ای بر روی تامین اقلام مورد نیاز پروژه FTTH کشوری انجام می دهد که عمده آنها فیبرهای نوری میکرو در سایزهای استاندارد است.