تعمیرات

يكي از بزرگ‌ترين مشكلاتی كه از ابتدا در بازار خدمات شبكه و امنيت داده‌ها در كشور وجود داشته، مشكل خدمات گارانتی و تعمير تجهيزات بوده است. اكثر تجهيزات شبكه‌ای مورد استفاده در ايران از كشورهايی تامين می شود كه خدمات پس از فروش محصولات خويش را در بازارهای داخلی ايران ارايه نمی كنند و همين مساله موجب بروز مشكلات فراوان برای شركت‌ها و سازمان‌هايی شده است كه از اين تجهيزات در شبكه‌های خود استفاده می كنند.

توجه ويژه به اين مشكلات و برطرف كردن آنها از همان ابتداي فعاليت، از دغدغه‌هاي اصلي موسسان اين شركت بوده است. از اين رو، تعمير تجهيزات شبكه‌ای همواره به عنوان يكي از خدمات موردی در شركت توانش به شمار می آمده است. با بالا رفتن تقاضای مشتريان، نياز به يك پايگاه تخصصي مجهز بيش‌ از پيش احساس می شد. بر همين اساس، شركت توانش بخش تعميرات تجهيزات شبكه‌ای را مورد توجه خاص قرار داد به گونه‌ای كه هم‌اكنون، بخش تعميرات شركت توانش به مركزي مجهز براي عيب‌يابی و تعمير تجهيزات شبكه‌ای و مخابراتی بدل گشته و به عنوان اولين لابراتوار عيب‌يابی و تعمير تجهيزات الكترونيكي و مخابراتی در كشور افزون بر برطرف كردن نياز مشتريان داخلی، مطلوبيت بيشتری را براي مشتريان فراهم آورده و توانسته است رضايت خاطر آنان را تامين سازد.
شركت توانش با راه‌اندازي اين مركز علاوه بر فراهم آوردن امكان استفاده‌ دوباره از محصولاتی كه در ضمن كار با مشكل روبه‌رو شده بودند، توانسته است محصولات خويش را با ضمانت‌نامه‌ اختصاصی توانش به فروش برساند و مسئوليت خدمات پس از فروش اين محصولات را به صورت مستقيم بر عهده بگيرد. اين موضوع تاثير قابل توجهی در شناخته شدن و متمايز شدن خدمات توانش در بازار محصولات و خدمات شبكه‌ كشور داشته است.
افزون بر موارد ياد شده بايد گفت اين نوآوري از جهاتی ديگر نيز قابل تامل است؛ به عنوان مثال، به دليل وجود فاصله‌های جغرافيايی زياد ميان توليدكنندگان تجهيزات شبكه و بازارهای داخلي كشور، گاه بسياری از تجهيزات مورد استفاده در شبكه‌ها زماني به فروش می رسيدند كه مدت زمان ضمانت آنها از سوی شركت توليدكننده به پايان رسيده بود. اينك، با راه اندازی اين بخش در شركت توانش بسياري از نگرانی های خريداران تجهيزات شبكه‌‌ای در اين باره نيز از بين رفته است.

هم اکنون با گذشت دو دهه از فعالیت این مرکز، توانسته ایم خدمات ویژه ای به مشتریان خود ارائه نمائیم. مشتریان بخش تعمیرات این شرکت طیف وسیعی از شرکتهای خصوصی، سازمانهای دولتی، بانک ها، شرکت های مخابرات، اپراتورهای ثابت و موبایل و  همچنین شرکته ای همکار در حوزه فن آوری اطلاعات را شامل می شود.

از همین رو شرکت توانش ضمن استفاده از کارشناسان متخصص و خبره و به روز، نسبت به به روزرسانی تجهیزات اندازه گیری و تست جهت دقت در تعمیر تجهیزات اقدام نموده است.

تجهیزاتی که در این مرکز امکان تعمیر و تست دارند به شرح زیر است:

  • انواع مبنع تغذیه و پاور ماژول در توان های مختلف
  • انواع سوئیچ، روتر و فایروال
  • انواع مودم های ماهواره ای جهت شرکت های SAP
  • انواع OLT فیبرنوری جهت شرکت های PAP
  • انواع سرور و بردهای مربوطه
  • انواع مودم های وایرلس

این تجهیزات شامل برندهای زیر است:

و سایر برندهایی که تولیدکننده انواع تجهیزات شبکه هستند.

در ضمن به دلیل ورود سوئیچ های غیر اصل سیسکو طی سالیان گذشته به بازار داخلی و از کار افتادن آنها پس از بروزرسانی نرم افزاری و به منظور رفع دغدغه اکثر سازمان ها و شرکت های همکار، کارشناسان فنی این شرکت با بررسی، مطالعه و مهندسی معکوس بردهای سوئیچ، امکان تعمیر و احیاء تجهیزات را فراهم نموده اند.

علاوه بر تعمیر تجهیزات، امکان ساخت و تولید انواع مبدل های مخابراتی به صورت سفارشی توسط این مرکز فراهم شده است که در بخش محصولات این شرکت قابل مشاهده است.

برای دریافت هر گونه اطلاعات در این مورد با شماره تماس 45541170 تماس حاصل فرمائید.

error: محتوا محافظت می شود !!